Hakkımızda


Taşkın Büro, çözüm sağlayıcı olma düşünceleri ile bireysel ya da kurumsal, ölçeği her ne olursa olsun; teknolojik ihtiyaç söz konusu olduğu anda akla gelecek tek adres olmak üzere hizmet vermekteyiz.
Temsil ettiği ürün grubunda Konica-Minolta Fotokopi Ürünleri ve Yazıcıları önceliğimizdir.


Kurucularının ve yöneticilerinin bilişim ve baskılama sektörü deneyimini, çözüm sağlamak ilkeleri ve koşulsuz satış sonrası hizmet prensipleri ile birleştiren TAŞKIN BÜRO, baskılama ve doküman yönetim çözümleri başta olmak üzere, her türlü teknolojik çözüm ihtiyaçlarınızı; doğru, yarının gelişmelerine en fazla seviyede ayak uydurabilecek şekilde karşılamaktadır.

Tüm ofislerin ihtiyaçlarını oluşturan Fotokopi, Yazdırma ve Tarama işlemlerini Konica Minolta Cihazları ile dokümantasyon işlemlerinizi daha ekonomik, daha verimli ve yüksek kalitede devam ettirmenizi sağlayacak profesyonel bir çözüm önerisi sunmaktadır.

Türkiye’de ki ofis dokümantasyonu alanında sunulan hizmet ve ürün çeşitliliği açısından geldiğimiz kilit noktada birçok çözüm odaklı projenin altına imzamızı atmaktan gurur duymaktayız.

Ürün çeşitliliği ve güvenli yazdırma sistemleri ile ilgili çözüm önerilerimizde, her ürün için vermiş olduğumuz bir yıllık ücretsiz bakım anlaşması olduğu gibi, kopya başı maliyet üzerinden yapılmış olan sözleşme gereğince teknik servis hizmetlerimiz firmamız ilkesi olan “Müşteri Memnuniyeti” ne dayanmaktadır.

Mevcut müşterilerimizden oluşan saygın referans listemize, kıymetli firmanızı da kazanabilmek adına belirtilen tüm avantaj ve faydaları sizin adınıza geliştirmek amacı ile bilgilerinize sunmak isteriz.

Elde edeceğiniz başarılarda yanınızda yer almaktan mutluluk duyarız.


Misyonumuz Ve Vizyonumuz

M isyonumuz
Doğru kalite-fiyat oranını sağlayarak, geniş ürün yelpazesiyle tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

V izyonumuz
En ileri teknolojiyi uzman kadro ile bütünleştirip, geniş kitlelere ulaşabilecek örnek, yaygın, bütünleşmiş bir hizmet sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

21

senelik deneyim


Biz teknolojiyi yönetir, verimlilik ve tasarruf üretiriz. İş yönetim yükünüzü hafifletmek için teknolojiyi en verimli haliyle kullanmanızı sağlarız. Bu sayede kaliteli baskıya ve teknik hizmete ekonomik koşullarla ulaşmanıza destek oluruz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

  • Hızlı, Kaliteli ve Profesyonel hizmet anlayışı
  • Geniş hizmet yelpazesi ile beklentilerinizin ötesinde sonuçlar
  • Profesyonel dijital çözümleri ile zaman ve bütçe tasarrufu
  • Operasyonel, verimli ve sürdürülebilir iş çözümleri
Sohbete Başla
Merhaba Hoşgeldiniz,
Size nasıl yardımcı olabilirim?