Ofis Çözümleri

Cihaz Güvenliği

Güvenlik her zaman önce gelir. Her şirkette, çalışanlar her gün büyük miktarlarda bilgiyi yönetir ve tabii ki bunların çoğu gizli bilgilerdir. Her biçimde ve ölçekteki ticari kurumlarda her geçen saat belgeler, kişisel veriler, adresler, bütçeler, planlar, modeller ve sayısız diğer kaynak basılır, kopyalanır ve taranır; sağlam güvenlik olmadığında, bu hassas verilerin yetkisiz kişilerin eline geçmesine dair yüksek bir risk oluşur. Bunun, gelecek planları ve modellerin kopyalanıp rakip firmalara dağıtılması, kişisel verilerin satılması ve bütçelerin açığa çıkması gibi çok yıkıcı sonuçları olabilir.

Veri güvenliği, günümüzde bir işletmeyi başarılı ve güvenilir biçimde yönetmenin en önemli unsurlarından biridir. Şirketinizin güvenlik "zırhındaki" birkaç açık, gizli verilerin açığa çıkmasına neden olabilir ve sektördeki namınız zarar görebilir. Konica Minolta müşterilerine, onları yüz üstü bırakmayacakları garanti edilen güvenlik cihazları ve yüksek seviyede güvenilir olan çeşitli standart çözümler sağlar. Güvenlik ihlallerini saptamak ve önlemek, şirketlerin mali bilgilerine ve hem kurumsal hem de bireysel seviyede şöhretlerine zarar gelmesini önler.

MFP'ler ile bağlantılı güvenlik sorunlarını ihmal etmeyin. Bir aygıta çok çeşitli kullanıcılar (personel, ve ziyaretçiler dahil) erişebilirse, veri sızıntısı riski artar. Konica Minolta, tüm cihaz işlevlerine hızlı erişimi çalışanların erişim haklarını kontrol etme yeteneği ile birleştiren çözümler sunar. Bu, gizli verilere ziyaretçiler veya yetkisiz personel tarafından erişilememesini sağlar. Konica Minolta sistemleri her zaman güvenli, esnek ve kullanıcı dostu kalır; bu nedenle kontrol sizdedir. Konica Minolta ile, doğru veri güvenliği politikalarını tam olarak uyguladığınızı bilirsiniz ve MFP çıkış tepsisinde ya da bir cihazın sabit diskinde depolanan dosyaların yanlış ellere düşmediğinden emin olursunuz . Konica Minolta'nın sunduğu kapsamlı güvenlik önlemleri, belgelerinizin ve verilerinizin güvenliğini garanti etmenizi sağlar. Cihazlarımız ağ ortamlarına entegre olacak şekilde tasarlanmıştır, MFP'lerin katı güvenlik standartlarına uyması gerekir ve potansiyel güvenlik sızıntıları ağ bağlantısı kullanılarak kapatılır. Tüm bunlar Konica Minolta'nın verilerinizi koruduğunu gösterir ve gizli bilgilere erişimi kısıtlayan sayısız yoldan yararlanmanızı sağlar.

Mobil Baskı

En küçük baskı işlerini dahi istediğiniz yerden gerçekleştirin.

Son yıllarda modern iş dünyası sabit çalışmaktan çok daha mobil hale geldi. Çalışanlar artık seyahat ederken çalışabiliyor, ofis dışında, örneğin müşterinin genel merkezinde bir iş toplantısı düzenleyebiliyor veya görevleri evden yerine getirebiliyor. Bu değişiklik, iş akışının verimliliğini ve esnekliğini muazzam biçimde artırıyor. Cep telefonları modern çalışanların gereksinimlerini kusursuz şekilde karşılıyor ,her zaman ellerinin altında, kolay kullanılabiliyor, hızlı ve etkili iletişim sağlanmasını destekliyor.

Konica Minolta tarafından sunulan mobil baskı, modern çalışanların gereksinimleri göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Ekstra altyapı gerektirmeyen güvenli ve hızlı bir çözümdür. Tek ihtiyacınız olan şey bir cep telefonu ya da başka bir mobil cihaz ve çok işlevli Konica Minolta cihazdır. Ofiste olmasanız dahi yalnızca birkaç adım uygulayarak uzaktan baskı başlatabilirsiniz. Sistem özgürlüğünüzü korumanızı, esnek kalmanızı, ofis dışındayken dahi anında işlem yapmanızı ve belgelendirme işlemlerindeki kusurlara anında fark etmenizi sağlar..

Şirketinize yeni işlevler katmak, masraflı cihazlara yatırım yapmanız gerekeceği anlamına gelmez; mobil baskı masraflı ekstra altyapı gerektirmez. İşletmeniz için uygun maliyetli ve verimli bir çözümdür. Çok İşlevli Konica Minolta cihazları istediğiniz şeyin baskısını istediğiniz yerde almanızı sağlar. Aynı ağdaki bir cihazı otomatik olarak arayabilir ve ona bağlanabilirsiniz ya da uzaktan baskı almak istiyorsanız mobil erişiminizin olduğu bir yazıcı seçebilirsiniz. AirPrint, Mopria Print Service veya Google Cloud Print gibi baskı hizmetlerini kullanmak için ek baskı makinesi sürücüleri yüklemeniz gerekmez.

Mobil baskı hızlı ve kullanışlıdır, ancak en önemlisi güvenlidir. MFP'yi kullanmasına izin verilen her çalışan için bireysel bir kimlik ve parola oluşturarak, gizli verilerinize yetkisiz personel tarafından erişilmediğinden emin olmanızı sağlar. Erişim haklarınızı kontrol altında tutabilir, gizli verileri kopyalamasına izin verilmemesi gereken kullanıcılar için hakları sınırlandırabilir veya konukların tesisinizdeki yazıcıları kullanmasını sağlayabilirsiniz. Mobil baskının işletmenize sunabileceği sayısız fırsatı hemen keşfetmeye başlayın!

Birden çok konumdan baskı

Merkezi Baskı Yönetimi ile tüm cihazlarınıza anında erişin Her kuruluşun kendi sorunları vardır. İster uluslararası bir firmanın, isterseniz orta ölçekli bir kurumun yönetiminde yer alın, muhtemelen çalışanların üretkenliğini artırmaya çabalıyor olursunuz. Bunun tutarlı şekilde yüksek seviyede tutulması zor bir görevdir ve bütünsel düşünmeyi ve kuruluşunuzdaki her ofis ile cihazı kapsayacak şekilde özel olarak tasarlanmış bütünsel bir çözümü gerekli kılabilir. Konica Minolta, işletmeniz için bu eksiksiz çözüme sahiptir.

Birçok konumdan baskı gerçekten de çok konumdan baskı yapılabileceği anlamına gelir; belgelerin baskısını ve kopyalarını istediğiniz her yerde alma özgürlüğünüz olur. Tüm baskı cihazlarınız birbirine bağlanıp, rekabet avantajınızı korumak ve en talepkar müşterilerin dahi beklentilerini karşılamak için her gün ihtiyacınız olan etkinlik ve esneklik sağlanarak bu elde edilebilir.

Sistem, bütün baskı ortamınızı merkezi olarak yönetmenizi sağlar, böylelikle örneğin acil bir toplantıda, gerekli olan dosyalar bir yerden bir yere saniyeler içinde gönderilebilir. Baskı işleri dünyanın her yerinden gönderilebilir, gerekli veriler hızlı bir şekilde aktarılır ve gereksiz e-postalar yazmaya harcanan zaman önemli ölçüde azalır. Birçok konumdan baskıyla işbirliğini artırın ve iletişimi hızlandırın.YSoft SafeQ Baskı Yönetimi Paketi, etkin baskı ortamınıza yönelik ölçeklendirilebilir ve esnek bir modül grubudur. Paket, çok çeşitli bileşenler arasından seçim yaparak işletme gereksinimlerinize kusursuz şekilde uygun hale getirilmiş bir çözüm oluşturmanıza olanak tanır. Ysoft SafeQ modülleri dünyanın dört bir yanından baskı işleri göndermek ve yayınlamak, grafikli ve tablolu baskı raporları oluşturmak, baskı ortamınızı hiç olmadığı kadar güvenli hale getirmek, tarama hedeflerini önceden tanımlamak, gizli belgelere yetkisiz erişimi sınırlamak ve tekil baskı kurallarıyla maliyet tasarrufu yapmak için kullanılabilir.Baskı ortamınızın kontrolünü bütünüyle alın Birçok konumdan baskı, daha fazla esneklik ve daha hızlı personel iletişimi elde etmeye çabalayan her işletme için güçlü bir özelliktir. Manuel dosya aktarımına ya da zaman alan e-posta iletişimlerine gerek yoktur: Konica Minolta'nın baskı sunucusu bir yerde baskı alınması ve aynı anda başka yerde bir kopya alınması için belge göndermenizi sağlar. Merkezi yönetimden yararlanmanızı sağlar, böylelikle amacınıza ulaşmanıza engel olan sınırlara bir daha asla izin vermezsiniz.

İş akışınızı kolaylaştırın ve mobil baskı kullanarak, işleri yalnızca ofisten gönderme zorunluluğundan kurtulun. Acil durumları evden, spor salonundan, kafeteryadan ya da başka bir yerden ele alın ve gerekli dosyaları bağlı bir baskı makinesine saniyeler içinde iletin.

Bununla birlikte, birçok konumdan baskı, yalnızca üretkenliği artırmaya yönelik bir 'hızlı çözüm' değildir. Ayrıca, rahatlatıcı bir şekilde güvenlidir. Yetkisiz personelin gizli kurumsal belgelere erişmediğinden veya bu belgeleri kopyalamadığından emin olmanızı sağlar. Baskı altyapısını kullanmasına izin verilen her personele bir PIN, kullanıcı adı, parola veya kimlik atayabilirsiniz. Şeffaf grafikler ve tablolarla rapor edilen uzun vadeli verileri kullanarak çalışanların baskı alışkanlıklarını analiz edin ve kullanılan kağıt miktarını kontrol altına alın.Yönetilen Baskı Hizmetleri

Optimize Baskı Hizmetleriyle olanakları keşfedin Baskı altyapınız şirketin spesifik gereksinimlerine uymalıdır ve prosesleriniz ile iş akışlarınızı sorunsuz şekilde desteklemelidir. En önemlisi: Güvenilir performans göstermesini istersiniz!

Günümüzde pek çok baskı ortamı, hızlı iş dünyamıza ayak uydurmalarını sağlayan bir şekilde ayarlanmamış veya yönetilmeyen baskı, görüntüleme ve faks cihazı yığınlarından oluşuyor. Bu gelişigüzel yapılar, bir bütün olarak organizasyonel verimliliğinize engel oluşturuyor.

Yönetime veya donanım sorunlarının çözülmesine çok fazla zaman harcamak genelde, çalışanlarınızın ana görevlerine konsantre olmasını engelleyebilir, gereksiz zaman ve para harcanmasına neden olur. Optimize Edilmiş Baskı Hizmetleri, şirketinizin baskı ve taramayla ilişkili tüm proseslerinin verimliliğini artırmaya yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Maksimum veri güvenliği sağlayan gereksinimleriniz için mali olarak uygulanabilir ve çevre dostu olan bir çözüm oluşturuyoruz. Maliyet düşüşlerini ve sorunsuz prosesleri garanti ederek, geçmiş veriler ve gelecekteki hedeflerinize dayanarak iyileştirme stratejileri geliştiriyoruz. Baskı yönetimi, Optimize Baskı Hizmetlerinin önemli bir parçası. Bu süreçte, sarf malzemelerinin otomatik iletimi gibi rutin görevler de dahil olmak üzere bütün baskı ve tarama altyapınızla ilgilenilir. Ayrıca sürekli optimizasyon elde etmeye çabalar, sizi ve çalışanları gereksiz işlerden kurtarıp temel görevlere tam olarak konsantre olmanızı sağlarız!

Konica Minolta'nın Optimize Baskı Hizmetleri (OPS), danışmanlık, donanım, yazılım uygulaması ve iş akışı yönetimini bir araya getirerek belge harcamalarını düşürür. Baskı altyapınızı kapsayan yönetilen hizmetlerimizle, önleyici ve kestirimci bakım stratejimiz, kullandığınız cihazın her zaman güvenilir performans göstermesini ve atıl sürelerin en aza indirilmesini sağlar. Hepsi bir araya gelerek minimum çabayla maksimum üretkenlik ve verimlilik sağlanır, böylelikle siz ve ekibiniz yönetici sorularıyla ilgilenmek yerine işlerinize odaklanabilirsiniz.

Güvenli Baskı

Konica Minolta ile zaman, maliyet ve kaynak tasarrufu yapın Şirketinizin ölçeği ne olursa olsun harcamaları sürekli denetlemek önemlidir. Ancak organizasyonun büyüklüğü arttıkça, maliyetlerin her birine dikkat etmek verimsiz hale gelir ve buna daha fazla enerji harcanır. Baskı gibi önemsiz gözüken bir konuda bu daha da sorunlu hale gelebilir. Kendinize yalnızca şunu sorun: Tarama, baskı ve kopyalama işlemlerine yapılan günlük, haftalık, aylık veya yıllık harcamayı gerçekten biliyor muyum?

Baskı maliyetlerinizi tahmin edemiyor musunuz? Üzülmeyin, yalnız değilsiniz! Yüksek teknolojiye sahip olduğumuz bugünlerde dahi şirketlerin büyük bir çoğunluğu için gerçek harcamaları olgulara dayanarak ortaya çıkarmak zor oluyor. Hangi çalışanların altyapınıza erişebildiğini ve bunu ne sıklıkta yaptıklarını bilmiyor musunuz? Bu, baskı bütçenizi düşürmenin önündeki ciddi bir engel de olabilir. Güvenlik baskı çözümleri, hislerle değil, olgularla kararlar almanız için gereken kavrayışı size sunar. Bireysel çalışanların baskı davranışını izlemenizi, kullanıcı erişim hakları atamanızı ve baskı altyapınızı organizasyonunuza özel gereksinimlere uyacak şekilde optimize etmenizi sağlarlar.Güvenli baskı, bütün baskı ortamınızı denetlemek ve optimize etmek için ihtiyacınız olan verileri sağlar. Maliyetlerden ve zamandan tasarruf ederken ve daha az çaba gösterirken sorunları çözmenize yardımcı olmak üzere tasarlanmış bir çözüm yerleştirerek rekabet ortamında çok önde kalmanızı sağlar.

Güvenli baskı çözümlerini hayata geçirmek kolaydır – arayüz açıktır ve kolay öğrenilir, teknisyen almak zorunda değilsiniz. Yazılım, ekibinizin baskı alışkanlıklarıyla ilgili karmaşık veriler sağlayabilir, kullanıcıların belirli işlevlere erişimini sınırlandırabilir ve son derece kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmıştır.

Güvenlikli baskı çözümleri uygulamak, baskı ortamınızı optimize etmenizi sağlar. İş akışınızı basitleştirebilir ve hangi MFP'lerinizin en sık kullanıldığını öğrenebilirsiniz; şirketinizin gereksinimlerine dair çok daha net bir resim elde edersiniz. Güvenlikli baskıyla, bir belgeyi yazdırmak, taramak veya kopyalamak istediklerinde kullanıcıların kendilerini tanımlamasını zorunlu kılarak maliyetleri hemen düşürebilirsiniz.

Müşterilerinize ödemeli bir baskı hizmeti sunmaya karar verebilir (işlemlerini izlemeyi ve tam maliyetleri hesaplamayı hızlı ve kolay hale getirir), müşterilerin ödeme yapabildiğinden emin olmak üzere kimlik kartları veya PIN kodları kullanabilir ve tüm MFP operasyonlarınızı kapsayan hazır, ayarlanabilir ve açık raporlar oluşturabilirsiniz. Ayrıca, belirli bir projede gerçekleştirilen baskı ve kopyalama işlemlerini not etmek üzere kapsamlı şekilde hesap tutabilir, maliyeti hızlı ve kolay bir şekilde özetleyebilir ve bunu projeye dahil edebilirsiniz.

Çalışanları belgeleri gereksiz şekilde yazdırmamaya teşvik etmek üzere, sınırlı tutulan baskının doğal çevre üzerindeki etkisini açıkça gösteren raporlar kullanarak maliyetlerinizi daha da düşürebilirsiniz. Konica Minolta ile baskı işlemlerinizi daha önce olmadığı kadar güvenli, basit ve gelişmiş hale getirebilirsiniz.Akıllı Bulut Hizmetleri

Tüm IoT cihazlarınız için gelişmiş üretkenlik ve bağlanabilirlik Çevrimiçi teknolojideki hızlı gelişim ve müşterilerden gelen gittikçe artan karmaşık talepler, akıllı telefonları ve tabletleri, daha önce hayal edilemeyen bilgi işlem güçlerini birkaç yılda elde eden yüksek seviyede esnek ve sezgisel cihazlar haline getirdi.

Günümüzde Akıllı Bulut Hizmetleri birkaç basit adımda organizasyonunuzun bir uygulama indirmesine olanak tanır. Bu uygulamayla hem akıllı telefonunuzu organizasyon gereksinimlerine uygun hale getirecek hem de mali durumunuzu etkin biçimde yönetecek, fotoğrafları düzenleyecek, bulut hizmetlerine erişecek ve daha fazlasını yapabileceksiniz. Ayrıca Konica Minolta ile kişisel yaşamınızda ve iş dünyasında bu yeni ortaya çıkarılan kapsamdan ve esneklikten yararlanacaksınız.İşletmeniz için mükemmel tasarlanmış işlevsellik Akıllı Bulut Hizmetleri, "herkese uyan tek bir çözüm" değildir. Bireysel işlevselliklerin, kurumunuzun özel gereksinimlerine göre uyarlanması gerekir; bu da potansiyel olarak size büyük ölçüde artan üretkenliğin anahtarıdır. Konica Minolta’nın smartcloud'u, modern, hızlı gelişen bir şirketin ihtiyaç duyabileceği her şeyi akıllı, hızlı ve esnek bir çözümle sunmaktadır.

IaaS (“Hizmet Olarak Altyapı”) bulut sunucularımızla, işletmenizin donanım ve yazılımı satın almadan gelişmiş sunucu teknolojilerine erişir. Kuruluşunuz yeni bir bulut sunucusuna ne zaman ihtiyaç duyarsa, belirtilen gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde özelleştirilmiş olanı hızla dağıtabiliriz.

Esnek IaaS servis sağlama modelimiz, özel sunucu yapılandırmaları, 14 günlük saklama ile standart bulut yedekleme hizmeti, isteğe bağlı doğrudan ağ bağlantıları, değişken lisanslama modelleri ve bunların hepsini bir araya getirme yönetimi ve uygulama hizmetleri sunar. Gelişmiş yazılıma yatırım yapmaya gerek yoktur - tüm uygulamalarımız açık ve kullanımı kolaydır, cihazınızın yeteneklerini tam olarak ihtiyaç duyduğunuz şekilde arttırın.

Verimliliği önemli ölçüde artırmak için basitçe kendi kurumsal iş akışınıza uyarlarsınız. OneDrive Business, SharePoint Online, Google Drive, Dropbox ve diğerleri de dahil olmak üzere popüler bulut hizmetleriyle her zaman güncel kalabilirsiniz. Tüm IoT örneklerinin merkezi yönetimi, her bir cihazı manuel olarak yapılandırmak ve bulunduğunuz yere bakmaksızın tüm çalışmalarınızı bir yerde bir araya getirmek için gereken zaman ve emekten tasarruf etmenizi sağlar.

Kullanıcı ve Maliyet Yönetimi

İhtiyaçlarınıza uygun hale getirilmiş modern bir baskı ortamını keşfedin Küçük işletmeler, orta ölçekli şirketler ve uluslararası kuruluşlar arasında pek çok fark vardır.

Her birinin kendi yönetim stilleri, gereksinimleri, müşterileri ve hedefleri vardır. Hangi kuruluşu temsil ederseniz edin Konica Minolta gereksinimlerinizi karşılayacak bir kullanıcı ve maliyet yönetimi çözümü sunar Bu ölçeklenebilir yazılım, şirketiniz geliştikçe değiştiklerinde dahi gerçek gereksinimlerinizi karşılar.

Merkezi kurumsal kullanıcı ve maliyet yönetimi, baskı hizmetleri harcamanızı önemli ölçüde düşürür; genelde %30'lara kadar düşüş sağlanır. Bu izleme çözümünü, uygun maliyetli ve modern bir baskı ortamının tadını çıkarmak için kullanabilirsiniz. Baskı altyapınızda büyük yatırımlar yapmanız gerekmez: yazılım, Konica Minolta'nın çok işlevli baskı makinelerini ve küçük ofis baskı makinelerini destekler. Az miktarda MFP bulunan küçük bir işletme de olsanız, dünyanın dört bir yanında ofisleri bulunan uluslararası bir kuruluş da olsanız, her şey bir araya gelerek tüm cihazlarınız üzerinde basit ve etkili kontrol sağlanır.YSoft kurumsal baskı yönetimini yerleştirin ve bir adım ilerleyin. Esnek, uygun maliyetli ve güvenli olan modern baskı ortamını sunmaya yardımcı olur. Kullanıcı ve maliyet yönetimine yönelik bu araç, baskı altyapınızı denetleme biçiminizi değiştirecek. Kullanıcı başına, cihaz başına ve ofis başına tüm tarama, baskı ve kopyalama maliyetlerini izlerken bütçenizi kontrol altında tutun. Sorunlu baskı davranışlarını saptayın ve politikanızı buna göre değiştirin. Bu merkezi baskı ortamında, bir sunucu uygulaması tüm ağa bağlı cihazlarınızı kurumsal dizine bağlar, böylelikle yönetim politikaları uygulayabilir veya çok daha verimli iş akışları sunabilirsiniz.

Bu izleme çözümüyle, kuruluşunuz pek çok müşteri için çok sayıda proje yürüttüğünde dahi her şeye vakıf olabilirsiniz. Her birine bir fatura kodu tahsis edebilir ve ilgili projelere maliyetler atayabilirsiniz. Bu şekilde, müşterinize sürekli ücret uygulamak yerine tam olarak doğru baskı maliyetlerini yüklemek çok daha kolay hale gelir. Açık grafikleri ve yönetim raporlarını analiz ederek hızlı ve kapsamlı genel bakışlar sağlayın. Daha fazla netlik ve verimlilik sağlamak için kendi kişisel raporlarınızı da oluşturabilirsiniz.

YSoft SafeQ, iş akışınızı kolaylaştırmak, maliyet tasarrufu yapmak ve daha şeffaf maliyet raporlarından yararlanmak için ihtiyacınız olan tüm işlevleri size sağlayacak olan, etkin, esnek ve kapsamlı kullanıcı ve maliyet yönetimi aracıdır.

İyi yönetilen baskı ve tarama ortamı

Baskı altyapınız yöneterek gelecekte güvenli ve verimli olmasını sağlar Şirketiniz, baskı maliyetlerini ve ilgili maliyetleri düşürmek, dijitalleşmeyi iş yerine yaymak, verimliliği artırmak ve çalışanlarınızın yazıcı kullanılamadığında dahi kısıtlamasız şekilde baskı alabilmesini ve kopyalama yapabilmesini sağlamak mı istiyor? Yoksa baskı ortamına kapsamlı bir genel bakış ve denetim sağlamak, ortamı güvenli hale getirmek ve gizli belgeler ile hassas bilgilere yetkisiz erişimi önlemek mi istiyorsunuz? Görev Dağıtıcı Paketiyle bütün bu avantajları ve çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz. O zaman tek bir tıklamayla okumaya devam ederek baskı prosesinizi geleceğe nasıl taşıyacağınızı öğrenebilirsiniz!

Günümüzde, gelişmiş baskı ve iş akışı çözümleri yerleştirme yaklaşımının basit olması her sektördeki ve her ölçekteki kurumlar için temel önemdedir. Konica Minolta bu gereksinimleri anlamıştır ve BT yönetimini geliştirmiştir Görev Dağıtıcı Paketiyle kullanıcılara ve kullanıcı platformlarına baskı, kopyalama ve tarama haklarının tek bir platformdan kolayca atanabildiği basit ve doğrudan bir yönetim!

Özellikleri zengin olan paket, baskı hizmeti maliyetlerini etkin şekilde yönetmek ve düşürmek isteyen şirketler için tasarlanmıştır. Dijital iş akışları uygulayarak verimliliği artırır ve belge güvenliğini son derece yükseltir.

Görev Dağıtıcı Paketi, baskı yönetimi özelliklerini ve otomatik bir iş akışını bir araya getirerek çeşitli kurumsal gereksinimleri karşılayabilir, böylelikle ofisinizde verimliliği ve esnekliği en üst düzeye çıkarır.

Görev Dağıtıcı Paketi modüler bir pakettir, bu sayede her şirkette yüksek seviyede ölçeklenebilir ve çok verimli olur. Sunucunuza kurulduktan sonra, çok işlevli cihazlarınızda ve ağ yazıcılarında üretilen herhangi bir baskı işini güvenlikli hale getirir ve izler. Yinelenen manuel kağıt esaslı görevleri dijital iş akışlarıyla değiştirerek, genel ofis üretkenliği ile verimliliğini büyük ölçüde artırır ve herhangi bir baskı ya da tarama işlemini paketin sezgisel ve uyumlu panelini kullanarak yürütmek en deneyimsiz kullanıcılara dahi kolay gelecektir. Ayrıca Paketin sezgisel yönetimsel arayüzleriyle, bütün kurumsal baskı ve iş akışı yönetim sistemi hızlı bir şekilde ve doğrudan idare edilebilir.

Şirketiniz için Görev Dağıtıcı Paketi çözümünün avantajları şunlardır…
Kimlik doğrulama: Güvenilir ve güvenli cihaz erişimi sağlamak için kullanıcıların yalnızca kullanıcı adını ve parolasını, PIN kodunu veya kimlik kartını girmesi gerektiğinden kimlik doğrulama işlemini hızlı ve kolay hale getirir. Çıkış cihazlarına ve belgelere erişimi güvenlikli hale getirerek yetkisiz kullanıma karşı koruma sağlar ve baskı, kopyalama ve tarama haklarının kullanıcılar ile kullanıcı gruplarına kolay atanması sayesinde BT yönetimini basit ve doğrudan hale getirir.

Print Roaming®: Bu özellik, kullanıcıların baskı işlerini ağınızdaki herhangi bir yerde bulunan herhangi bir yönetilen yazıcıya istedikleri zaman ve ihtiyaçları olduğu anda gönderebilmesini sağlar! İlave baskı sürücüsüne ihtiyaç olmadan baskı ortamındaki herhangi bir çıkış cihazından baskı alınmasını güvenlikli hale getirir, baskıya gönderilen ancak artık gerekli olmayan işlerle ilgili maliyetleri ve kağıt atığını azaltır. Tek bir ofisten, farklı kıtalardaki birden fazla şubeye kadar sorunsuz çalışır ve müşteri iş istasyonlarındaki (CBPR) karmaşık baskı görevlerini yerine getirmesi sayesinde sunucuya olan ihtiyacı azaltır

Raporlama: Tüm baskı işleri için izleme ve muhasebeleştirme sağlar, baskı ortamlarında "kim/ne/nerede/ne zaman" bilgisinin kaydını tutmak isteyen şirketler için uygulanabilir bir çözüm oluşturur. Önceden tanımlanmış veya özel yönetim raporları gerçeklere dayanan veri ve kullanım denetimleri sunar, idari raporlar ve sürdürülebilirlik raporları üst düzey özet halinde sonuçlar ile sürdürülebilirlik bilgileri sağlar.

Kurala dayalı altyapı: Bu modül, yöneticilerin farklı kullanıcılar için siyah-beyaz baskıya erişim haklarını sınırlamak ve çift yönlü baskıyı zorunlu hale getirmek gibi baskı koşulları ayarlamasına olanak tanır. Baskı yönetimi, önceden tanımlanmış kurallar kitaplığıyla yürürlüğe konabilir ve bir kural uygulandığında kullanıcı bilgilendirilir.

Kredi ve Faturalandırma: Bu modül, baskı, tarama ve kopyalama gerçekleştirenlere maliyetleri yüklemesi gereken eğitim kurumları ve proje bazlı ortamlar için temel önemdedir. Bireysel ve grup hesapları idari görevleri kolaylaştırır ve sistem, fiyat listelerini, maliyet merkezlerini, fatura kodlarını ve kullanım kotalarını destekleyerek maliyet dağılımının kolay yapılmasını sağlar.

Mobil Baskı: Bu modülle kullanıcılar baskı işlerini mobil cihazlardan e-posta veya web yayın sayfasından gönderebilir; böylelikle mobilite artar, kullanıcılar çalışma alanlarından baskı almayla daha fazla sınırlı olmaz. E-posta veya web uygulaması aracılığıyla çıktı cihazında güvenli baskı alınmasına, Mac ve iOS mobil cihazlar için kablosuz baskı alınmasına olanak tanıyarak, mobil çalışanlar için kullanışlı ve güvenli baskı, konukların baskı işlemleri için destek sağlar.

Gelişmiş İş Akışları: Belgeleri hemen hemen hiç çaba göstermeden yakalamak, dizinlemek ve yönlendirmek için güçlü otomatik belge iş akışlarına yönelik zengin araç grubu. Karmaşık iş akışları oluşturmak için güçlü bir İş Akışı Oluşturma aracı içerir ve Box, Dropbox, Google Drive, OneDrive ve daha fazlasına kapsamlı bir 3. taraf bağlayıcı çeşidi sunar.

İhtiyacınız olan baskı yönetimi ve belge yakalama çözümü Görev Dağıtıcı Paketi, çalışanların kullanılabilir bir yazıcı olmadığında dahi kısıtlamasız şekilde baskı alabilmesini ve kopyalama yapabilmesini sağlarken şirket içerisinde baskı ve baskıyla ilgili maliyetlerini düşürmesi gereken kuruluşlar için geliştirilmiştir.

Kimin neyin, ne zaman, ne kadar ve nerede baskısını aldığına dair raporlar oluşturarak baskı ortamında kapsamlı bir genel bakış ve denetim elde edilmesini sağlarken, tüm baskı maliyetlerinin baskı gerçekleştirenlere tahsis edilmesini kolaylaştırır.

Görev Dağıtıcı Paketi, gizli belgelere ve hassas kurumsal bilgilere yetkisiz erişimin engellenmesini de içerecek şekilde, bütün baskı ortamını güvenlikli hale getirir. Tüm şirket ofislerini ve şubelerini birbirine bağlayarak belgelerin gerekli olan durumda gönderilmesini sağlar, bütün kurumda tarama ve belge iş akışlarını basitleştirir, prosesler ile iş rutinleri arasında dijitalleşmeyi ileri taşır ve iş akışı otomasyonunu artırarak genel verimliliği artırır.

Görev Dağıtıcı Paketi, bu alandaki tüm ihtiyaçlarınızı ve daha fazlasını karşılar; sizinki gibi kuruluşlar bütün baskı ve tarama altyapılarını bütünüyle etkili biçimde yönetebilir ve koruyabilir!

Temel Özellikler Akıllı özellik paketleri, modern bir baskı ortamı oluşturmayı basit bir görev haline getirir Görev Dağıtıcı Paketi, şirketinizin gereksinimleri göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir ve buna, yeni platformun, personelinizin değişikliği dahi fark etmeyeceği kadar hızlı ve kolay bir şekilde kurulabilmesi de dahildir; iş yaşamları değiştiğinde farkı anlayacaklardır!

Konica Minolta'nın Görev Dağıtıcı Paketi, tek tıklamayla kurulum ve kullanıcı deneyimi, sezgisel panel tasarımı sunar; bunların hepsi şirketinizin veya kuruluşunuzun, desteklediği yeni kural bazlı sisteme transferini tamamen sorunsuz hale getirir.

Sohbete Başla
Merhaba Hoşgeldiniz,
Size nasıl yardımcı olabilirim?